top of page
bella18_20211223231430.jpg

İstanbul'da şehirden uzaklaşıp, denize karşı çam ağaçlarının gölgesinde doğanın
sesini dinlemeye ne dersiniz?

Bella Kamp'a
davetlisiniz.

İstanbul'a 1 saat mesafede ve huzuru doğada arayanlar için oldukça ideal bir kaçış noktasıyız. Kampımız 20 dönümlük yeşillik arazi içerisinde olup, çevresi çitlerle çevrili güvenilir bir alandadır. Çam ağaçlarının gölgesinde, denize karşı kampınızı yapabileceğiniz eşsiz bir deneyim sunuyoruz. Kumsala 3 dk yürüme mesafesinde olan tesisimizde bir yandan denize girip bir yandan da kampınızın tadını çıkartabilirsiniz. Kamp içerisinde Bungalov evlerimiz, çadırda konaklama için fazlasıyla geniş alanımız, ortak mutfak, duş, wc, masa, sandalye, buzdolabı, elektrik ve misafir otopark hizmetimiz vardır. Kendi çadırınız ya da karavanınızla da gelebilir, isteğe bağlı tesisimizdeki karavan çadır ve Bungalov evlerde de konaklama imkanı bulabilirsiniz. Yürüme mesafesinde market, kasap ve fırın vardır. Yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirebileceğiniz gibi, ihtiyaçlarınızı bizden de temin edebilirsiniz. Çeşitli etkinlikler ve akşamları kamp ateşi

başında müzik ziyafetleri ile yılın her sezonu siz değerli

misafirlerimizin hizmetindeyiz.

NOT: 24 saat sessizlik vardır, bilgilerinize... 

whatsapp_image_20230214_at_06_20230214065329.jpeg

Hangi deneyimleri sunuyoruz?

Bella Kamp'ın eşsiz doğasında sadece çadır kurmuyoruz.

Kahvaltı ve Yemek

Kamp alanımızda serpme kahvaltı ve günlük yemek servisi vardır.Kişi başı ücretlendirme yapılır. Bunun yanı sıra isterseniz demlikle çay ya da çay ve kahve servisimiz de mevcuttur.

Çadır

Kendi çadırınızla gelebileceğiniz gibi tesisimizden de çadır kiralayabilirsiniz. Çadırlarımız kişi sayısına göre değişiklik gösterip, istediğiniz alana kurulumu sağlanır. Kiralık çadırlarımızın içinde; mat, nevresim ve battaniye bulunmaktadır. Ortak kullanım alanlarında; mutfak,duş, wc, elektrik, buzdolabı, masa ve sandalye imkanlarından yararlanabilirsiniz 
(Ekstra ücret alınmaz).

Bungalov

Bungalov evlerimizin her birinde kendine ait duş, wc, nevresim, yastık ve battaniye bulunmaktadır. Tüm bungalovların önünde özel masa ve sandalyesi vardır.

Etkinlik

Özel günlerinizde, sevdiklerinize sürprizler hazırlayıp onları şaşırtmaya ne dersiniz ? Tesisimizde evlilik teklifi, doğum günü, after party, yemek organizasyonları, mangal partileri ve isteklerinize göre şekillenebilen çeşitli etkinlikler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Karavan

Günübirlik

Tesisimizde karavanınızla gelip, sevdiklerinizle eşsiz bir tatil imkanı sağlayabilirsiniz. Ortak kullanım alanlarındaki mutfak, elektrik, duş, wc, buzdolabı, masa ve sandalyeleri kullanabilir, güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Günübirlik misafirimiz olun, aile ve dostlarınızla çam ağaçlarının gölgesinde, deniz manzarasına karşı pikniğinizi yapın, denize girin ve anın tadını çıkartın. Ortak kullanım alanlarındaki hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Mangal

Otopark

Kendi mangalınızı yakabileceğiniz gibi arzu ederseniz bizden de mangal hizmeti isteyebilirsiniz.

Tesisimiz çitlerle çevrilidir. Gönül rahatlığıyla araçlarınızı park edebilirsiniz.

Bella Kamp'a Gelenlerden Görüntüler

bottom of page